close
دانلود آهنگ جدید
طرحی برای تعطیلی مراکز و واحدهای پیام نور نداریم
کانال تلگرام هایپرتمپ

طرحی برای تعطیلی مراکز و واحدهای پیام نور نداریم

دکتر روشن معاون پارلمانی وزارت علوم در جمع اعضای کمیسیون آموزش عالی مجلس و مسئولین دانشگاه پیام نور در خراسان رضوی از اراده وزارت علوم بر کیفی سازی و رعایت استاندارد ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور ۹۸ دکتر روشن در جمع اعضای کمیسیون آموزش عالی مجلس شورای اسلامی و مسئولین دانشگاه پیام نور گفت: اراده وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری بر کیفی سازی و رعایت استاندارها میباشد. وی افزود: با توجه به اینکه هم اکنون در سال پایانی برنامه پنجم توسعه قرار داریم ، باید برنامه های انجام شده را مورد بررسی قرار دهیم.

دکتر روشن از اصلاح هرم هیئت علمی در دانشگاه پیام نور خبر داد و افزود: هرم هیئت علمی در دانشگاه پیام نور باید اصلاح گردد و طرح آمایش هیئت علمی و رشته ها و کارمندان در دستور کار کلیه دانشگاه ها و دانشگاه پیام نور میبایست قرار گیرد و چه خوب است که بدنه دانشگاه پیام نور ، خود اقدام به اجرای این طرح نماید.

دکتر روشن در ادامه گفت: وزارت علوم هیچ گونه طرحی در خصوص تعطیلی غیر منطقی و اقدام غیر منطقی در خصوص تعطیلی مراکز و واحدها دانشگاه پیام نور در دستور کار خود ندارد و فقط خواستار اصلاح هرم هیئت علمی در دانشگاه ها و سوق دادن آنان به سمت رعایت استانداردها و کیفی سازی است

 در همین رابطه بخوانید:

افزایش شهریه دانشگاه پیام نور از ترم آینده

تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۴-۹۵ دانشگاه پیام نور

نمره قبولی دروس در پیام نور چند است؟

نحوه محاسبه نمرات میان ترم وپایان ترم دانشگاه پیام نور